טכניון

טכניון

בעולם השיווק של היום, להיות עסק בלי אתר זה לוותר מראש על כל לקוח שלא נמצא בסביבה הקרובה שלך. אגב, גם להיות עסק עם אתר מקרטע זה לא כזה שוס: האתר הוא הפנים שלך, הדרך שבה לקוחות מזהים אותך, שומעים עליך ובסופו של דבר – בוחרים אם להגיע אליך (או לעסק המתחרה, שמחזיק אתר מעוצב ומפתה יותר). אם פעם הספיק שם טוב שעבר מפה לאוזן, היום כבר אין בזה די: גם מי ששמע עליך דברים טובים, ייכנס לאתר שלך לפני שהוא מרים טלפון.

את חלון הראווה הזה צריך לדעת להקים, לעצב, לתחזק ולקדם - ומי ששולט בסודות האלה, יכול לייצר לך תחזוקת לקוחות שוטפת, ללא כל מאמץ נוסף מצדך.

בסטודיו Lily'z יש לך אפשרות לקבל את השירותים הבאים:

> אתר אינטרנט: אם אין לך, נבנה לך אתר מעוצב ומודרני מההתחלה. אם יש לך אתר מיושן, או שאינו מספיק פעיל – נעצב אותו מחדש, כך שיותר לקוחות ירצו להיכנס – ולהישאר. התהליך כולל יצירת קונספט, יצירת שפה ויזואלית וכתיבת תוכן.

* חשוב לדעת: בניית האתרים נעשית במערכות קוד פתוח, שממשיך להתעדכן שוב ושוב. אנחנו עובדים בסטנדרטים החדשים ביותר – HTML5, CSS3, וכן עם PHP, JAVASCRIPT, ובמערכות ניהול תוכן (קוד פתוח) כמו ג'ומלה, וורדפרס ו-MODX.

> מיני סייט לפייסבוק: יש אנשים שחיים ברשת – אבל יש גם לא מעט לקוחות

פוטנציאליים שמבחינתם האינטרנט הוא אך ורק פייסבוק. כדי שגם אלה יגיעו אליך, נבנה עבורך מיני אתר בפייסבוק: דף שהוא לא רק עוד דף אוהדים, אלא אתר ממשי, שבו ניתן לעבור מעמוד לעמוד, להציע הצעות עסקיות ועוד.

> התאמת אתרים לסמארטפון וטאבלט: נגיד שבנית אתר, השקעת בעיצוב ובתוכן, חשבת על מה צריך לבלוט ומה פחות. אבל מה קורה למי שגולש לאתר שלך דרך מכשיר חכם? למרבה הצער, הוא לא בהכרח יראה מה שחשוב לך להראות לו. כדי להגיע לעיקר הוא יצטרך לגלול, להגדיל, לזוז מפה לשם... אצלנו בסטודיו Lily'z נוכל להתאים את האתר שלך למכשירים חכמים, כך שהגולש יגיע למה שחשוב לך מייד ברגע הראשון.

> קידום אתרים: ברשת המוצפת במידע, צריך לדעת איך לבלוט. סטודיו Lily'z מספק, בין השאר, גם שירות קידום אתרים: במילים אחרות, אנחנו עובדים כדי שהשם שלך יקפוץ לפני שמות אחרים בכל חיפוש בתחום העסקי שלך. למה? כי מי שמופיע בדף הראשון ב"גוגל" הוא זה שאליו ירימו טלפון. נכון שכדאי שזה יהיה העסק שלך?

> באנרים: רוצה לפרסם את העסק לך באינטרנט? סטודיו Lily'z מתמחה בעיצוב באנרים בולטים, זכירים וקליטים, שיביאו לך מכסימום לקוחות רוכשים.

> ניוזלטרים: רוצה להיות בקשר רצוף עם לקוחותיך? נשמח לחשוב ולתכנן יחד אתך ניוזלטר קבוע, שישאיר אותם בתמונה, ויגרום להם להרגיש קרובים וחשובים – ואף לדאוג לכך שהוא ישלח אליהם בזמנים קבועים.

מוזמנים לכתוב לנו:

Sending...
הודעתך נשלחה בהצלחה.
ליליז סטודיו
ד.נ עכו 24953 ת.ד 79 מצפה הילה.
050-5902039 | 050-9356731
04-9573741